Covid-19 Nariadenia

NAJNOVŠIE: Aj od 11 decembra 2020, keď do platnosti vstúpili najnovšie hygienické opatrania týkajúce sa aj prevádzok verejného stravovania, bude Reštaurácia Eden aj naďalej vydávať pokrmy a nápoje zabalené na odber so sebou. „Meničká“, či kávu so sebou, si môžete vyzdvihnúť pri okienku na boku Reštaurácie. Dobrú chuť!

Tak ako v prvej vlne pandémie sme sa aj teraz prevádzkou prispôsobili vládnym nariadeniam. Od októbra až do odvolania bude Reštaurácia a Pizzéria Eden, ako prevádzka verejného stravovania pre verejnosť zatvorená.

Naďalej si však u nás môžete vyzdvihnúť denné menu, a to medzi 11:00 a 14:00 hodinou, od pondelka do piatka. Menu sa momentálne vydáva cez bočné okienko reštaurácie, kde si taktiež môžete kúpiť kávu so sebou a iné teplé či chladené nápoje. ☕

Denné menu

Stiahnite si Menu na aktuálny týždeň TU 👇

Od pondelka do piatka sa uz trinásť rokov staráme o vaše obedy v podobe chutných, a taktiež cenovo dostupných ‚meničiek‘. Tu na našej domovskej stránke vždy nájdete aktualizované týždenné menu.

Denné menu: pondelok až piatok, v čase 11:00 – 14:00 hodiny.

Cena: 3,90 €

Možnosť výberu z troch duhov jedál.

Možnosť platby aj gastrolístkami: Doxx, Cheque dejeuner, Ticket Restaurant, Vaša stravovacia. Platba kartou nie je možná.