O nás

+421 (0) 918 968 862

Obrancov mieru 56/A; 919 04 Smolenice

Reštaurácia, pizzéria Eden prvýkrát otvorila dvere svojim zákazníkom v roku 2007. Nachádza sa na úpätí Malých Karpát v tichom prostredí v malebnej dedinke Smolenice.

Eden je priestorovo väčšia, dvojposchodová novostavba, navodzujúca príjemnú atmosféru vzhľadom, ale tiež prístupom nášho personálu. Zastavte sa na osviežujúci nápoj a chutný obed na terase počas letných mesiacov – jaskyňa Driny, Smolenický zámok či hradisko Molpír sú od nás na skok. V zimných mesiacoch si zasa vychutnáte posedenie s pohľadom na horiaci ohník v krbe pri bare.

Naša reštaurácia a pizzeria je priestorovo vhodná na organizovanie rôznych podujatí, máme za sebou nespočetné množstvo rodinných, spoločenských, ale aj firemných akcií. Na prízemí nájdete bar s krbom, LCD prijímačom a toalety. Na poschodí je galéria s klimatizáciou.

Ponúkme slávnostné menu a aranžmá podľa vlastného výberu. Zákazníci môžu využívať aj naše nadštandardné služby v rámci oganizácie podujatí – zabezpečenie fotografa, kameramana, hudobnej produkcie, prepravy, kvetinovej výzdoby, dodávky cukrárenských výrobkov a slaných pochutín. V letnej sezóne je návštevníkom k dispozícii otvorená terasa. Kapacita parkoviska je 15 miest.